SKRIN, koppar och mässing,1800-talets andra hälft,

Stomme i koppar och mässing. Dekor med infällda mynt. Längd 17,5 cm. Bredd 11 cm. Höjd 13 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
30 jul 2019 3:34
1 300 SEK
29 jul 2019 12:18
1 200 SEK
28 jul 2019 21:35
1 100 SEK
28 jul 2019 11:34
1 000 SEK
24 jul 2019 22:38
350 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

74. Charlotte Perriand, soffbord, "Accordo Low Table", Cassina, Italien efter 1985.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK