GOLVLAMPA, glaserad keramik, 1900-talets mitt/andra hälft.

Höjd c:a 55 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
300
27
28
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (1 bud)
20 jul 2019 15:00
300 SEK