BÅLSKÅL, glas, 1900-tal.

BÅLSKÅL, glas, 1900-tal.

Tvådelad. Skuren och slipad dekor. Diam 23,5, total höjd 27 cm.

Slitage, smärre repor. Smärre naggar.

550
52
60
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
1 aug 2019 8:10
550 SEK
30 jul 2019 19:24
500 SEK
30 jul 2019 8:10
350 SEK
26 jul 2019 21:21
300 SEK