Arne Jones E1299

SILVERMYNT I ETUI, 14 st, 99,9% silver, sagofigurer, Astrid Lindgren 1907 - 2002. Ca 378 g.

Samling medaljer numrerad 020026, i originallåda, 24 x 29 cm. Diameter av mynt/medalj 3,861 cm, vikt ca 27 g.
Äkthetsintyg i originalpärm medföljer.

Slitage.

Klubbat pris
1 850
176
201
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
9
14 aug 2019 19:08
1 850 SEK
8
13 aug 2019 13:53
1 750 SEK
13 aug 2019 13:53
1 660 SEK
11 aug 2019 20:02
1 650 SEK
11 aug 2019 20:02
1 550 SEK
11 aug 2019 20:01
1 540 SEK
11 aug 2019 20:01
1 440 SEK
11 aug 2019 19:55
1 320 SEK
11 aug 2019 19:55
1 220 SEK
10 aug 2019 2:30
1 110 SEK
10 aug 2019 2:30
1 010 SEK
9 aug 2019 12:37
950 SEK
9 aug 2019 12:37
900 SEK
9 aug 2019 12:37
850 SEK
9 aug 2019 12:37
800 SEK
8 aug 2019 16:51
750 SEK
8 aug 2019 16:51
700 SEK
8 aug 2019 16:51
550 SEK
8 aug 2019 16:51
500 SEK
8 aug 2019 10:59
400 SEK
8 aug 2019 10:59
350 SEK
7 aug 2019 23:06
300 SEK
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95