DOCKSKÅP, 1800-talets andra hälft.

Målat dockskåp med två dörrar, invändigt med fyra inredda rum. Bredd 73, djup 39, höjd 83 cm. Nyckel finns.

Renoverat och kompletterat. Slitage, smärre skador, torrsprickor.

Se föremål 1167870.

Klubbat pris
2 000
183
192
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
27 jul 2019 19:43
2 000 SEK
27 jul 2019 19:43
1 900 SEK
27 jul 2019 19:43
1 800 SEK
27 jul 2019 19:43
1 700 SEK
27 jul 2019 19:27
1 600 SEK
25 jul 2019 15:51
1 500 SEK
25 jul 2019 15:51
1 400 SEK
23 jul 2019 22:36
1 300 SEK
23 jul 2019 22:36
1 200 SEK
20 jul 2019 14:43
1 100 SEK
18 jul 2019 20:45
1 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?