DOCKSKÅPSMÖBLER, DOCKOR OCH TILLBEHÖR, omkring år 1900 och 1900-talets första hälft.

Bestående av ca 30 möbler, 4 dockor och ca 30 delar övrigt lösöre. Dockornas höjd ca 12-14 cm vardera.

Ställvis med skador och slitage.

Se föremål 1167869.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 jul 2019 19:19
4 000 SEK
25 jul 2019 22:40
3 700 SEK
19 jul 2019 9:36
3 500 SEK
18 jul 2019 20:45
1 100 SEK
18 jul 2019 19:58
1 000 SEK