TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Fyra karmstolar och ett runt bord av stålrör och furu. Stolar sitthöjd 39, höjd 82 cm. Bord längd 120, bredd 68-120, höjd 66 cm.

Helhetsintrycket är gott. Slitage. Senare målning. Färgbortfall.

Klubbat pris
3 875
344
359
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
21 jul 2019 19:06
3 875 SEK
21 jul 2019 16:22
3 675 SEK
21 jul 2019 10:52
3 475 SEK
21 jul 2019 10:52
3 400 SEK
21 jul 2019 10:52
3 200 SEK
21 jul 2019 10:52
3 000 SEK
21 jul 2019 10:51
2 700 SEK
21 jul 2019 10:51
2 500 SEK
21 jul 2019 10:48
2 200 SEK
21 jul 2019 10:48
2 000 SEK
19 jul 2019 7:36
1 500 SEK
19 jul 2019 7:36
1 400 SEK
18 jul 2019 9:22
1 200 SEK
13 jul 2019 16:33
1 100 SEK
11 jul 2019 22:16
1 000 SEK
11 jul 2019 18:40
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14