BORDSLAMPOR, ett par, porslin och brons. Norra Europa, 1800-tal.

Polykromt bemålad med blommor, bronsmontering. Höjd på vas 15 cm.

Slitage, ej examinerad på insidan.

Klubbat pris
2 601
229
243
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
9 aug 2019 18:48
2 601 SEK
9 aug 2019 18:48
2 401 SEK
9 aug 2019 18:42
2 201 SEK
9 aug 2019 18:42
2 001 SEK
9 aug 2019 18:40
1 901 SEK
9 aug 2019 18:40
1 801 SEK
9 aug 2019 18:39
1 701 SEK
9 aug 2019 18:39
1 601 SEK
9 aug 2019 18:37
1 501 SEK
9 aug 2019 18:37
1 401 SEK
9 aug 2019 18:36
1 301 SEK
9 aug 2019 18:36
1 201 SEK
9 aug 2019 18:36
1 101 SEK
9 aug 2019 18:36
1 001 SEK
9 aug 2019 18:33
900 SEK
9 aug 2019 18:33
850 SEK
9 aug 2019 18:32
800 SEK
9 aug 2019 18:32
750 SEK
9 aug 2019 17:07
650 SEK
9 aug 2019 17:07
600 SEK
4 aug 2019 10:35
550 SEK
4 aug 2019 10:35
500 SEK
3 aug 2019 11:00
400 SEK
3 aug 2019 11:00
350 SEK
2 aug 2019 16:12
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

30. Oiva Toikka, skulptur, fågel, glas, "Kiikkuri", Nuutajärvi Notsjö, Finland 1976-78.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
Fair warning
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
Fair warning
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Fair warning
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
48 000 SEK