FÅTÖLJ, Collins & Hayes, London, 1900-talets mitt.

Helstoppad fåtölj med lös sittdyna, skinnklädd. Sitthöjd ca 46, höjd 97 cm.

Slitage. Repor. Märken. Veck. Fläckar.

Klubbat pris
400
35
37
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
7 aug 2019 15:32
400 SEK
7 aug 2019 15:32
400 SEK
6 aug 2019 20:30
350 SEK
2 aug 2019 22:21
300 SEK