MATTA, slätväv, ca 233,5 x 156,5 cm, Kasthall, 1990-tal.

Vertikala ränder i benvitt och ljusblått. En kortsida med en röd bård, en med gul bård. Läderetikett medföljer: Kasthall, Quality: Berghem, Design: 150/20 (=mönster/färg), Made in Sweden.

Jämnt något slitage, smärre fläckar.

Klubbat pris
3 400
323
369
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
28 jul 2019 13:44
3 400 SEK
28 jul 2019 10:41
3 200 SEK
28 jul 2019 10:40
3 000 SEK
28 jul 2019 10:40
3 000 SEK
28 jul 2019 9:10
2 800 SEK
28 jul 2019 9:10
2 600 SEK
27 jul 2019 14:28
2 200 SEK
27 jul 2019 8:11
2 000 SEK
25 jul 2019 8:04
1 700 SEK
24 jul 2019 17:29
1 600 SEK
24 jul 2019 15:40
1 500 SEK
24 jul 2019 10:51
1 100 SEK
23 jul 2019 9:19
1 000 SEK
22 jul 2019 20:14
400 SEK
20 jul 2019 6:53
300 SEK