EFFEZETA, stolar, 6 st, Italien, sent 1900-tal.

Kromad stomme. Läderklädd sits. Sitthöjd 45, höjd 84 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
2 800
248
262
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
25 jul 2019 19:34
2 800 SEK
25 jul 2019 19:34
2 600 SEK
25 jul 2019 19:34
2 400 SEK
25 jul 2019 19:34
2 200 SEK
25 jul 2019 19:33
2 000 SEK
25 jul 2019 19:33
1 900 SEK
25 jul 2019 19:33
1 700 SEK
25 jul 2019 19:33
1 600 SEK
25 jul 2019 19:33
1 500 SEK
25 jul 2019 19:33
1 400 SEK
25 jul 2019 19:33
1 300 SEK
25 jul 2019 19:33
1 200 SEK
23 jul 2019 15:10
1 100 SEK
20 jul 2019 19:00
1 000 SEK
19 jul 2019 9:38
550 SEK
18 jul 2019 11:45
400 SEK
17 jul 2019 15:09
300 SEK