BYRÅ, tidigt 1800-tal.

BYRÅ, tidigt 1800-tal.

Byrå fanerad med björk, tre lådor. Bredd 92, djup 40, höjd 82 cm.

Skador och slitage, lagningar och kompletteringar.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
15 aug 2019 16:16
1 100 SEK
15 aug 2019 16:16
1 000 SEK
14 aug 2019 20:42
950 SEK
14 aug 2019 20:42
900 SEK
14 aug 2019 20:42
850 SEK
14 aug 2019 20:41
700 SEK
14 aug 2019 20:41
650 SEK
9 aug 2019 12:35
600 SEK