VÄGGLAMPOR ett par, Asea, 1900-talets mitt

Mässing med vita glaskupor. Höjd 22 cm. Etikettmärkta.

Slitage. Märken. Ej funktionstestade. Uppvik för sladden i bakstycken.

Klubbat pris
849
74
77
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
28 jul 2019 16:09
849 SEK
28 jul 2019 16:09
802 SEK
28 jul 2019 15:35
799 SEK
28 jul 2019 8:25
749 SEK
28 jul 2019 7:36
699 SEK
28 jul 2019 7:36
666 SEK
28 jul 2019 7:36
649 SEK
28 jul 2019 7:36
599 SEK
28 jul 2019 7:35
549 SEK
28 jul 2019 7:35
499 SEK
27 jul 2019 23:46
400 SEK
23 jul 2019 20:47
350 SEK
19 jul 2019 15:34
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79