Barock

(Sverige)
Barock
(Sverige)

LJUSSTAKE, Barock, tidigt 1700-tal.

Balusterformad ljusstake på fyrsidig Höjd 16 cm.

Slitage, repor, ljuspipan med uttag eller mindre mynningsskada.

Klubbat pris
3 300
313
358
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (21 bud)
30 jul 2019 19:38
3 300 SEK
30 jul 2019 19:37
3 100 SEK
30 jul 2019 19:37
2 900 SEK
30 jul 2019 19:37
2 700 SEK
30 jul 2019 19:37
2 500 SEK
29 jul 2019 13:59
2 300 SEK
29 jul 2019 13:59
2 100 SEK
23 jul 2019 22:24
1 800 SEK
23 jul 2019 22:23
1 700 SEK
23 jul 2019 22:23
1 650 SEK
23 jul 2019 16:21
1 600 SEK
23 jul 2019 16:21
1 500 SEK
22 jul 2019 23:59
858 SEK
22 jul 2019 23:59
808 SEK
22 jul 2019 23:59
750 SEK
22 jul 2019 23:59
700 SEK
22 jul 2019 22:52
650 SEK
22 jul 2019 22:52
600 SEK
22 jul 2019 22:52
450 SEK
22 jul 2019 22:52
400 SEK
22 jul 2019 21:45
300 SEK