Kerstin Hörlin-Holmquist

(Sverige, 1925-1997)
Kerstin Hörlin-Holmquist
(Sverige, 1925-1997)

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, FÅTÖLJER, två st, "Lilla Adan" och "Lilla Eva" Triva-serien, Nordiska Kompaniet.

Klädda i ljusgult och rosa ylletyg. Plakettmärkta.

Slitage. Fläckar. En med torkad stoppning. Smärre odör. Smärre skador på tyg.

Klubbat pris
3 700
328
346
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 aug 2019 21:58
3 700 SEK
14 aug 2019 21:58
3 600 SEK
14 aug 2019 21:56
3 500 SEK
14 aug 2019 21:55
3 300 SEK
14 aug 2019 21:54
3 100 SEK
14 aug 2019 21:54
3 100 SEK
14 aug 2019 21:52
2 900 SEK
10 aug 2019 1:06
2 700 SEK
8 aug 2019 10:11
2 500 SEK
7 aug 2019 13:51
300 SEK

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.