1168843
Madeleine Pyk
(Född 1934)
360
360

MADELEINE PYK, färglitografi, signerad och numrerad 156/360

Tre herrar med cyklar. Bildstorlek ca 33x26 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 705
346
383
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
8
29 jul 20:30
3 705 SEK
10
29 jul 20:28
3 505 SEK
8
29 jul 20:28
3 400 SEK
8
29 jul 20:27
3 255 SEK
10
29 jul 20:27
3 055 SEK