Joan Miró

(Spanien, 1893-1983)
Joan Miró
(Spanien, 1893-1983)

JOAN MIRÓ, färglitografi, ur Derrière le Miroir nr 151-152, 1965.

Komposition. 38x27,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Klubbat pris
5 200
461
481
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
29 jul 2019 18:10
5 200 SEK
29 jul 2019 18:09
5 000 SEK
29 jul 2019 18:09
4 900 SEK
29 jul 2019 14:13
4 700 SEK
8
29 jul 2019 14:13
4 500 SEK
8
29 jul 2019 13:43
4 400 SEK
28 jul 2019 21:42
4 200 SEK
8
28 jul 2019 21:42
4 000 SEK
28 jul 2019 21:42
3 800 SEK
8
28 jul 2019 15:56
3 600 SEK
28 jul 2019 7:45
3 400 SEK
27 jul 2019 21:37
3 200 SEK
26 jul 2019 20:45
3 000 SEK
26 jul 2019 20:45
2 900 SEK
23 jul 2019 20:14
2 700 SEK
21 jul 2019 18:41
2 500 SEK
21 jul 2019 18:41
2 400 SEK
21 jul 2019 17:31
2 200 SEK
21 jul 2019 17:31
2 000 SEK
21 jul 2019 17:31
1 600 SEK
21 jul 2019 17:31
1 500 SEK
21 jul 2019 17:31
1 100 SEK
21 jul 2019 17:31
1 000 SEK
21 jul 2019 17:31
800 SEK
21 jul 2019 17:31
750 SEK
21 jul 2019 17:31
650 SEK
21 jul 2019 17:31
600 SEK
21 jul 2019 12:00
450 SEK
20 jul 2019 17:20
400 SEK
20 jul 2019 14:58
350 SEK
19 jul 2019 20:15
300 SEK