ELSA STACKELBERG, två stolar och bord, Fri Form.

Träribbor. Stolar med ställbar rygg. Sitthöjd ca 31 cm. Bordets längd 142, bredd 80, höjd 65 cm.

Slitage. Skador, avslag. Fläckar. Torrsprickor.

Klubbat pris
3 700
323
338
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
1 aug 2019 16:48
3 700 SEK
1 aug 2019 16:48
3 500 SEK
1 aug 2019 12:46
3 000 SEK
1 aug 2019 12:46
2 800 SEK
31 jul 2019 11:18
2 700 SEK
31 jul 2019 11:18
2 500 SEK
31 jul 2019 11:18
2 500 SEK
28 jul 2019 13:01
2 000 SEK
27 jul 2019 17:30
1 200 SEK
27 jul 2019 6:46
700 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57