TRÄDGÅRDSGRUPP, fyra delar. Grythyttan samt Arbrå Stålmöbler, 1900-talets mitt.

Grönlackerad metall. Ribbor av trä. Sitthöjd 43 cm. Stolar från Arbrå stålmöbler, modell 31 S. Bordets mått 90x100, höjd 71 cm

Slitage. Rostangrepp. Torrsprickor. Märken, fläckar.

Klubbat pris
3 300
290
307
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8
2 aug 2019 10:37
3 300 SEK
2 aug 2019 10:36
3 100 SEK
8
2 aug 2019 10:36
3 100 SEK
1 aug 2019 23:04
2 900 SEK
1 aug 2019 1:10
2 700 SEK
31 jul 2019 11:37
2 500 SEK
30 jul 2019 0:00
2 200 SEK
28 jul 2019 22:53
2 000 SEK
27 jul 2019 21:55
1 100 SEK
27 jul 2019 19:14
1 000 SEK
27 jul 2019 14:41
300 SEK