LJUSSTAKAR, fyra (2+2) stycken, mässing, bl.a. Skultuna.

Höjd 21-21,5 cm.

Slitage, smärre bucklor.

Klubbat pris
950
84
87
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
31 jul 2019 18:54
950 SEK
31 jul 2019 18:54
900 SEK
31 jul 2019 18:54
866 SEK
31 jul 2019 18:53
816 SEK
31 jul 2019 18:53
766 SEK
31 jul 2019 13:59
716 SEK
31 jul 2019 8:43
666 SEK
30 jul 2019 23:39
616 SEK
30 jul 2019 23:39
600 SEK
30 jul 2019 23:38
565 SEK
30 jul 2019 23:38
515 SEK
30 jul 2019 23:38
464 SEK
30 jul 2019 23:38
414 SEK
30 jul 2019 20:19
350 SEK
27 jul 2019 17:56
300 SEK