BOKHYLLA, 1940-tal.

BOKHYLLA, 1940-tal.

Betsad björk. Två glasade skjutdörrar med bakomliggande hyllplan. En dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 130. Djup 30. Höjd 94 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
2 821
250
261
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
16 aug 2019 19:49
2 821 SEK
16 aug 2019 19:49
2 621 SEK
16 aug 2019 14:10
2 400 SEK
14 aug 2019 20:49
2 200 SEK
14 aug 2019 20:49
2 101 SEK
14 aug 2019 20:48
1 801 SEK
14 aug 2019 20:48
1 701 SEK
14 aug 2019 15:51
1 600 SEK
14 aug 2019 15:51
1 500 SEK
14 aug 2019 15:50
1 400 SEK
14 aug 2019 15:50
1 300 SEK
12 aug 2019 19:48
1 200 SEK
12 aug 2019 18:52
350 SEK
9 aug 2019 19:04
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57