ANITA ERSÉUS

(Sverige, Född 1929)
ANITA ERSÉUS
(Sverige, Född 1929)

ANITA ERSÉUS, olja på duk, signerad.

Gren med äpplen. 45 x 45 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
3 200
280
292
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
9
16 aug 2019 18:21
3 200 SEK
16 aug 2019 16:58
3 000 SEK
9
16 aug 2019 16:58
3 000 SEK
15 aug 2019 21:45
2 800 SEK
8
15 aug 2019 21:45
2 600 SEK
13 aug 2019 18:21
2 200 SEK
12 aug 2019 22:14
2 000 SEK
12 aug 2019 21:40
1 600 SEK
11 aug 2019 8:30
1 494 SEK
10 aug 2019 22:48
1 200 SEK
9 aug 2019 19:04
1 050 SEK
9 aug 2019 15:49
300 SEK