Ali Munsterhjelm

(Finland, 1873-1944)
Ali Munsterhjelm
(Finland, 1873-1944)

ALI MUNSTERHJELM, olja på duk, signerad.

Ålandskap. 51 x 67 cm.

Smärre slitage. Smärre krackelyr.

Klubbat pris
500
5 735
523
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (7 bud)
4 aug 2019 19:59
500 EUR
4 aug 2019 19:48
490 EUR
4 aug 2019 17:57
470 EUR
3 aug 2019 5:39
450 EUR
31 jul 2019 14:46
380 EUR
30 jul 2019 9:14
270 EUR
26 jul 2019 22:25
250 EUR