Ali Munsterhjelm

(Finland, 1873-1944)
Ali Munsterhjelm
(Finland, 1873-1944)

ALI MUNSTERHJELM, olja på duk, signerad.

Ålandskap. 51 x 67 cm.

Smärre slitage. Smärre krackelyr.

Klubbat pris
500
5 690
531
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (7 bud)
4 aug 2019 19:59
500 EUR
4 aug 2019 19:48
490 EUR
4 aug 2019 17:57
470 EUR
3 aug 2019 5:39
450 EUR
31 jul 2019 14:46
380 EUR
30 jul 2019 9:14
270 EUR
26 jul 2019 22:25
250 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

848. Yrjö Edelmann, Utan titel.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK