Ali Munsterhjelm

(Finland, 1873-1944)
Ali Munsterhjelm
(Finland, 1873-1944)

ALI MUNSTERHJELM, olja på duk, sign.

Damm. 45 x 50 cm.

Fläckar. Krackelyr.

Klubbat pris
500
5 735
523
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (8 bud)
3 aug 2019 12:13
500 EUR
3 aug 2019 12:13
460 EUR
3 aug 2019 5:39
440 EUR
3 aug 2019 5:39
420 EUR
3 aug 2019 5:38
400 EUR
29 jul 2019 23:05
250 EUR
29 jul 2019 17:24
200 EUR
26 jul 2019 22:21
150 EUR