DIVAN med utdragbar säng, 1930/40-tal.

Gavlar fanerade med bl a valnöt. Tot längd ca 215 cm, bädd ca 187 cm. Bredd 82 cm. Höjd ca 70 cm.

Fanerskador. Smärre slitage. Repor.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
1 aug 2019 20:42
1 000 SEK
1 aug 2019 19:58
800 SEK
30 jul 2019 21:11
500 SEK