Juho Salminen

(Finland, 1892-1945)
Juho Salminen
(Finland, 1892-1945)

JUHO SALMINEN, olja på duk, signerad och daterad -34

Stilleben, 55,5x65,5 cm.

Smutsig.

Klubbat pris
180
2 065
188
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
2 aug 2019 19:33
180 EUR
2 aug 2019 19:32
160 EUR
2 aug 2019 19:32
100 EUR
2 aug 2019 6:43
55 EUR