INKÖPSTAVLA, Kooperativa förbundet, 1930-/40-tal.

Målad plåt. "För Kooperativa Kassakvitton". 31,5 x 17,5 cm.

Kraftig slitage. Ommålningar, repor, märken, bucklor.

Klubbat pris
3 700
338
354
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
31 jul 2019 16:02
3 700 SEK
31 jul 2019 16:02
3 500 SEK
26 jul 2019 12:15
3 200 SEK
26 jul 2019 12:15
3 000 SEK
26 jul 2019 12:13
2 700 SEK
26 jul 2019 12:13
2 500 SEK
25 jul 2019 18:47
1 600 SEK
25 jul 2019 15:31
1 500 SEK
25 jul 2019 9:56
850 SEK
25 jul 2019 9:09
500 SEK
24 jul 2019 19:58
300 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?