Madeleine Pyk – en samling F769

ANDERS PEHRSON, utomhusbelsyning, "Bumling" Ateljé Lyktan 1900-talets senare del.

Koppar, diameter 19, längd 26, höjd 17 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad. Saknar lock/överdel

Klubbat pris
1 150
109
125
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
1 aug 2019 19:24
1 150 SEK
1 aug 2019 19:23
1 050 SEK
1 aug 2019 19:23
1 000 SEK
1 aug 2019 19:23
950 SEK
1 aug 2019 19:23
900 SEK
1 aug 2019 19:02
850 SEK
8
1 aug 2019 19:02
800 SEK
1 aug 2019 17:43
750 SEK
1 aug 2019 17:36
700 SEK
1 aug 2019 16:40
650 SEK
31 jul 2019 17:25
600 SEK
30 jul 2019 22:24
550 SEK
28 jul 2019 22:47
500 SEK
28 jul 2019 22:47
500 SEK
28 jul 2019 0:22
350 SEK
26 jul 2019 12:00
300 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.