ARNOLD, motorcykel, "Mac 700", Tyskland 1950-tal och JOUSTRA, "Gigi" Frankrike 1950-tal, båda i originalförpackning.

Litograferad plåt. Urverksdrivna. Fungerande urverk. Längd 19 cm, höjd 13 cm. Pingvinens höjd 10 cm Nyckel finns.

Slitage. Smärre skador. Kartonger med skador.

Klubbat pris
510
5 850
534
Utropspris
350 EUR
Budhistorik (24 bud)
1 aug 2019 18:44
510 EUR
1 aug 2019 18:44
505 EUR
1 aug 2019 18:33
474 EUR
1 aug 2019 18:33
454 EUR
1 aug 2019 16:52
430 EUR
1 aug 2019 12:49
410 EUR
1 aug 2019 12:49
410 EUR
1 aug 2019 7:51
370 EUR
1 aug 2019 7:51
350 EUR
31 jul 2019 23:22
330 EUR
31 jul 2019 21:47
310 EUR
31 jul 2019 21:42
290 EUR
31 jul 2019 21:42
290 EUR
31 jul 2019 19:23
270 EUR
31 jul 2019 10:40
250 EUR
31 jul 2019 10:40
235 EUR
30 jul 2019 14:00
230 EUR
30 jul 2019 13:59
210 EUR
30 jul 2019 13:59
205 EUR
26 jul 2019 22:40
180 EUR
26 jul 2019 22:40
170 EUR
26 jul 2019 13:54
160 EUR
26 jul 2019 2:35
150 EUR
25 jul 2019 18:51
100 EUR