ARNOLD, motorcykel, "Mac 700", Tyskland 1950-tal och JOUSTRA, "Gigi" Frankrike 1950-tal, båda i originalförpackning.

Litograferad plåt. Urverksdrivna. Fungerande urverk. Längd 19 cm, höjd 13 cm. Pingvinens höjd 10 cm Nyckel finns.

Slitage. Smärre skador. Kartonger med skador.

Klubbat pris
510
5 615
543
Utropspris
350 EUR
Budhistorik (24 bud)
1 aug 2019 18:44
510 EUR
1 aug 2019 18:44
505 EUR
1 aug 2019 18:33
474 EUR
1 aug 2019 18:33
454 EUR
1 aug 2019 16:52
430 EUR
1 aug 2019 12:49
410 EUR
1 aug 2019 12:49
410 EUR
1 aug 2019 7:51
370 EUR
1 aug 2019 7:51
350 EUR
31 jul 2019 23:22
330 EUR
31 jul 2019 21:47
310 EUR
31 jul 2019 21:42
290 EUR
31 jul 2019 21:42
290 EUR
31 jul 2019 19:23
270 EUR
31 jul 2019 10:40
250 EUR
31 jul 2019 10:40
235 EUR
30 jul 2019 14:00
230 EUR
30 jul 2019 13:59
210 EUR
30 jul 2019 13:59
205 EUR
26 jul 2019 22:40
180 EUR
26 jul 2019 22:40
170 EUR
26 jul 2019 13:54
160 EUR
26 jul 2019 2:35
150 EUR
25 jul 2019 18:51
100 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1307. Fat, porslin. Mingdynastin med Jiajings märke och period (1522-66).
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK