MATTA, "Schackrutan", trasmatta, Firma Svenskt Tenn. Ca 252 x 194 cm.

Komponerad av Margit Thorén under 1940-talet. Rosa rutmönster.

Tvättad. Förväntat bruksskick.

Klubbat pris
7 400
653
681
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
2 aug 2019 18:11
7 400 SEK
2 aug 2019 18:09
7 200 SEK
2 aug 2019 18:08
7 000 SEK
2 aug 2019 18:08
6 844 SEK
2 aug 2019 10:34
6 644 SEK
2 aug 2019 10:34
6 444 SEK
2 aug 2019 10:34
6 200 SEK
2 aug 2019 10:34
6 000 SEK
2 aug 2019 10:34
5 200 SEK
2 aug 2019 10:34
5 000 SEK
2 aug 2019 2:03
4 200 SEK
27 jul 2019 12:35
4 000 SEK
26 jul 2019 14:27
1 800 SEK