MATTA, "Schackrutan", trasmatta, Firma Svenskt Tenn. Ca 235 x 175 cm.

Komponerad av Margit Thorén under 1940-talet. Blått rutmönster.

Tvättad. Förväntat bruksskick.

Klubbat pris
5 600
494
516
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
2 aug 2019 18:08
5 600 SEK
2 aug 2019 18:08
5 400 SEK
2 aug 2019 10:33
5 200 SEK
31 jul 2019 23:03
5 000 SEK
31 jul 2019 23:03
4 800 SEK
28 jul 2019 20:02
4 200 SEK
28 jul 2019 20:02
4 000 SEK
28 jul 2019 18:49
3 400 SEK
28 jul 2019 18:49
3 200 SEK
27 jul 2019 12:35
3 000 SEK
26 jul 2019 14:26
1 200 SEK