Madeleine Pyk – en samling F769

SÄNGBORD, ett par, 1900-talets senare del.

Lackerade. Två lådor vardera, draghandtag av mässing. Bredd 51,5. Djup 38. Höjd 45 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Ett draghandtag något löst.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
1 aug 2019 22:48
1 500 SEK
1 aug 2019 22:48
1 250 SEK
1 aug 2019 22:48
1 000 SEK
1 aug 2019 22:47
500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06