KAKELUGNSPLATTOR, 4 stycken, 1700-tal.

Blåvita med dekor av blommor. Ca 26,5 x 22,5 cm, 26 x 21 cm, 30 x 21 cm, 21 x 21 cmn vardera.

Nagg, krackelyrer, smärre sprickor.

Klubbat pris
2 500
221
230
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
1 aug 2019 0:30
2 500 SEK
30 jul 2019 20:19
1 000 SEK