Madeleine Pyk – en samling F769

SOLSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme av trä, sittdel av textil. Fällbara.

Slitage.

Klubbat pris
2 660
252
289
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
5 aug 2019 15:54
2 660 SEK
5 aug 2019 15:54
2 500 SEK
5 aug 2019 15:53
2 350 SEK
5 aug 2019 15:53
2 150 SEK
2 aug 2019 20:43
1 900 SEK
2 aug 2019 20:43
1 800 SEK
1 aug 2019 16:30
1 100 SEK
1 aug 2019 16:30
1 000 SEK
31 jul 2019 22:29
550 SEK
31 jul 2019 22:29
500 SEK
31 jul 2019 22:29
450 SEK
31 jul 2019 22:29
400 SEK
31 jul 2019 20:08
350 SEK
31 jul 2019 18:37
300 SEK