SÄNGBORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

Betsad bok, teakfaner och laminatklädd skiva. En låda i sarg. Tidiningshylla. Längd 39,5. Bredd 29. Höjd 54,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 445
128
133
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
9
6 aug 2019 9:01
1 445 SEK
8
6 aug 2019 9:01
1 400 SEK
8
5 aug 2019 21:41
1 345 SEK
5 aug 2019 21:41
1 245 SEK
4 aug 2019 21:29
1 100 SEK
4 aug 2019 21:29
1 000 SEK
4 aug 2019 12:52
800 SEK
4 aug 2019 12:52
750 SEK
3 aug 2019 18:35
700 SEK
3 aug 2019 18:35
650 SEK
3 aug 2019 18:35
600 SEK
3 aug 2019 18:35
550 SEK
1 aug 2019 23:36
450 SEK
1 aug 2019 11:52
400 SEK
31 jul 2019 15:01
350 SEK
31 jul 2019 11:01
300 SEK