BÄNK, allmoge, 1800-tal.

BÄNK, allmoge, 1800-tal.

Längd 141. Bredd 28. Höjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Klubbat pris
3 600
318
331
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (24 bud)
9
6 aug 2019 18:10
3 600 SEK
6 aug 2019 18:10
3 400 SEK
9
6 aug 2019 18:10
3 201 SEK
9
6 aug 2019 18:08
3 200 SEK
10
6 aug 2019 18:08
3 000 SEK
9
6 aug 2019 18:07
2 800 SEK
8
6 aug 2019 18:02
2 600 SEK
6 aug 2019 18:02
2 500 SEK
6 aug 2019 17:18
2 400 SEK
6 aug 2019 13:39
2 200 SEK
8
6 aug 2019 13:38
2 000 SEK
6 aug 2019 13:38
1 900 SEK
8
6 aug 2019 9:42
1 800 SEK
5 aug 2019 22:27
1 700 SEK
4 aug 2019 5:46
1 600 SEK
3 aug 2019 21:28
1 500 SEK
3 aug 2019 17:38
1 300 SEK
2 aug 2019 22:45
1 200 SEK
2 aug 2019 13:16
1 100 SEK
1 aug 2019 22:46
1 000 SEK
31 jul 2019 11:26
700 SEK
31 jul 2019 7:27
650 SEK
30 jul 2019 22:12
600 SEK
30 jul 2019 21:38
400 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57