BORD SAMT TVÅ FÅTÖLJER, 1900-TALETS SLUT,

Bord i from av en glasstrut med rund skiva samt två fåtöljer i from av glasstrut.
Bord, diameter 80 cm. Höjd 72 cm.
Sitthöjd ca 43 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Smärre färgbortfall.

Klubbat pris
10 600
929
966
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
18 aug 2019 21:27
10 600 SEK
18 aug 2019 21:26
10 100 SEK
18 aug 2019 21:26
10 000 SEK
18 aug 2019 21:25
8 300 SEK
18 aug 2019 21:25
8 100 SEK
18 aug 2019 21:00
7 300 SEK
18 aug 2019 21:00
7 100 SEK
18 aug 2019 20:41
6 200 SEK
18 aug 2019 20:39
6 000 SEK
18 aug 2019 16:14
4 700 SEK
18 aug 2019 16:14
4 500 SEK
18 aug 2019 16:14
4 300 SEK
18 aug 2019 16:14
4 100 SEK
18 aug 2019 16:14
3 800 SEK
18 aug 2019 16:14
3 600 SEK
18 aug 2019 16:13
3 400 SEK
18 aug 2019 16:13
3 200 SEK
18 aug 2019 13:38
3 000 SEK
16 aug 2019 13:39
2 800 SEK
16 aug 2019 13:39
2 700 SEK
16 aug 2019 0:36
2 500 SEK
16 aug 2019 0:35
2 300 SEK
16 aug 2019 0:34
2 100 SEK
16 aug 2019 0:34
2 000 SEK
10 aug 2019 12:43
1 600 SEK
9 aug 2019 21:41
1 500 SEK
9 aug 2019 19:34
1 000 SEK