BORD. Nyrokoko, 1900-talets första hälft

Mahognybetsat trä. Svängda blomsterdekorerade ben, profilerad sarg, rikt utskuren bottenplatta. L 57, B 47, H 78.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Hackmärke.

Klubbat pris
3 401
323
369
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
7 aug 2019 16:15
3 401 SEK
7 aug 2019 16:15
3 201 SEK
7 aug 2019 16:15
3 022 SEK
7 aug 2019 16:14
2 822 SEK
7 aug 2019 16:14
2 622 SEK
7 aug 2019 16:13
2 422 SEK
7 aug 2019 16:13
2 222 SEK
7 aug 2019 10:56
1 400 SEK
7 aug 2019 10:56
1 300 SEK
31 jul 2019 18:52
1 200 SEK