SIDEBOARD, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Teak. Rak form. 2 skåpdörrar med bakomliggande hyllplan. 4 utdragbara lådor. Bredd 165, djup 45, höjd 77 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, fläckar, märken.

Klubbat pris
3 657
323
337
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8
8 aug 2019 18:54
3 657 SEK
8 aug 2019 18:51
3 457 SEK
8
8 aug 2019 18:51
3 400 SEK
8 aug 2019 18:45
3 200 SEK
8 aug 2019 18:43
3 000 SEK
8 aug 2019 17:23
2 700 SEK
8 aug 2019 14:51
2 500 SEK
8 aug 2019 14:51
2 300 SEK
7 aug 2019 22:10
1 900 SEK
7 aug 2019 20:22
1 800 SEK
7 aug 2019 10:31
1 700 SEK
7 aug 2019 4:48
1 600 SEK
6 aug 2019 19:39
1 500 SEK
3 aug 2019 21:14
1 000 SEK