VITRINSKÅP, 1900-tal

VITRINSKÅP, 1900-tal

Målat. Glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan. Höjd ca 2 m. Bredd 90 cm. Nyckel finns.

Nymålat. Slitage.

Klubbat pris
8 300
724
757
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
9
8 aug 2019 18:28
8 300 SEK
10
8 aug 2019 18:27
8 100 SEK
9
8 aug 2019 18:24
7 900 SEK
10
8 aug 2019 18:24
7 800 SEK
10
8 aug 2019 18:21
7 700 SEK
9
8 aug 2019 18:19
7 500 SEK
10
8 aug 2019 18:19
7 300 SEK
10
8 aug 2019 18:18
7 200 SEK
9
8 aug 2019 18:18
7 000 SEK
9
8 aug 2019 18:18
6 900 SEK
10
8 aug 2019 18:18
6 700 SEK
10
8 aug 2019 18:18
6 500 SEK
9
8 aug 2019 18:18
6 400 SEK
10
8 aug 2019 18:18
6 200 SEK
9
8 aug 2019 18:15
6 000 SEK
10
8 aug 2019 18:15
5 800 SEK
10
8 aug 2019 18:15
5 600 SEK
8 aug 2019 18:15
5 400 SEK
10
8 aug 2019 18:13
5 200 SEK
9
8 aug 2019 18:12
5 000 SEK
9
8 aug 2019 16:03
4 800 SEK
8 aug 2019 15:17
4 600 SEK
9
8 aug 2019 9:12
4 400 SEK
8
7 aug 2019 13:15
4 200 SEK
7 aug 2019 13:14
4 000 SEK
8
7 aug 2019 13:14
4 000 SEK
6 aug 2019 11:31
3 800 SEK
5 aug 2019 11:10
1 500 SEK
4 aug 2019 15:52
1 000 SEK
4 aug 2019 13:55
700 SEK
3 aug 2019 21:30
600 SEK
2 aug 2019 11:40
550 SEK
2 aug 2019 10:03
500 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06