Madeleine Pyk – en samling F769

SKRIN, allmoge, 1700-tal.

SKRIN, allmoge, 1700-tal.

Målat. Uppfällbar skiva med bakomliggande förvaring. En låda nedtill. Daterat 1784 IES. Längd 33. Bredd 38,5. Höjd 28 cm. Nyckel finns.

Delvis senare målning. Slitage. Torrsprickor. Nyckel finns.

Klubbat pris
2 000
190
218
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
12 aug 2019 20:08
2 000 SEK
12 aug 2019 19:51
1 900 SEK
12 aug 2019 19:26
1 800 SEK
12 aug 2019 16:50
1 700 SEK
9 aug 2019 13:42
1 500 SEK
8 aug 2019 18:41
1 000 SEK
7 aug 2019 23:38
500 SEK
7 aug 2019 7:23
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57