Madeleine Pyk – en samling F769

AKVARELLER, två stycken. Qingdynastin, 1800-tal.

Tusch och färg på papper. Med motiv av syrsa, fjärilar och blommor. Mått med ram 26x20 cm.

Ej examinerad ur ram. Ett glas skadat. Akvareller med missfärgningar, fläckar, veck, maskstungen.

Klubbat pris
5 398
512
586
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (38 bud)
12 aug 2019 19:45
5 398 SEK
12 aug 2019 19:44
5 198 SEK
12 aug 2019 19:44
5 180 SEK
12 aug 2019 19:43
4 980 SEK
12 aug 2019 19:41
4 900 SEK
12 aug 2019 19:38
4 700 SEK
12 aug 2019 19:38
4 500 SEK
12 aug 2019 19:38
4 300 SEK
12 aug 2019 19:38
4 100 SEK
12 aug 2019 19:38
3 980 SEK
12 aug 2019 19:37
3 900 SEK
12 aug 2019 19:37
3 700 SEK
12 aug 2019 19:36
3 100 SEK
12 aug 2019 19:35
3 000 SEK
12 aug 2019 19:35
2 200 SEK
12 aug 2019 19:35
2 000 SEK
12 aug 2019 19:34
1 850 SEK
12 aug 2019 19:34
1 750 SEK
12 aug 2019 19:33
1 700 SEK
10
12 aug 2019 18:37
1 600 SEK
9
12 aug 2019 18:37
1 572 SEK
9
12 aug 2019 14:57
1 500 SEK
8
12 aug 2019 12:20
1 400 SEK
12 aug 2019 12:01
1 300 SEK
10 aug 2019 23:07
1 200 SEK
10 aug 2019 23:07
1 101 SEK
9 aug 2019 22:47
901 SEK
9 aug 2019 17:59
900 SEK
9 aug 2019 17:58
850 SEK
9 aug 2019 17:58
800 SEK
9 aug 2019 17:58
750 SEK
9 aug 2019 17:58
700 SEK
7 aug 2019 4:46
600 SEK
7 aug 2019 4:46
550 SEK
6 aug 2019 21:27
450 SEK
6 aug 2019 20:55
400 SEK
6 aug 2019 17:38
350 SEK
6 aug 2019 16:13
300 SEK