BORDSLAMPA, Luxus, 1960-tal.

BORDSLAMPA, Luxus, 1960-tal.

Keramik glaserad i blått och rött. Höjd inkl skärm 75 cm.

Skärm med slitage.

Klubbat pris
1 275
111
116
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
12 aug 2019 19:04
1 275 SEK
12 aug 2019 19:04
1 200 SEK
12 aug 2019 18:52
1 100 SEK
12 aug 2019 18:52
1 000 SEK
9 aug 2019 12:54
350 SEK
7 aug 2019 7:15
300 SEK