SOFFOR, ett par, rotting, 1900-talets andra hälft.

Flätad rotting med lösa stoppade dynor klädda i kinesiserande tyg. Längd 150, djup 72, höjd 61 cm.

Bruksslitage, smärre skador och fläckar.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
18 aug 2019 21:41
2 200 SEK
18 aug 2019 13:33
2 000 SEK