Allmoge
1171239
BORD, barock, 1700-tal
Bord, barock, 1700 tal
Bord, barock, 1700 tal
Bord, barock, 1700 tal
Bord, barock, 1700 tal
Bord, barock, 1700 tal
Bord, barock, 1700 tal
Bord, barock, 1700 tal
Bord, barock, 1700 tal

Skiva av furu. Kopplad och målad benställning. Längd 121 cm, bredd 63 cm, höjd 80 cm.

Klaffar saknas. Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor. Restaurerad/kompletterad.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H10
Nan Jarjis
Nan Jarjis

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

70
747
78
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
16 sep 20:01
70 EUR
9 sep 22:30
65 EUR
9 sep 21:48
40 EUR