GOLVUR, Finland 1800-tal.

GOLVUR, Finland 1800-tal.

Bemålat. Höjd ca 204 cm, bredd vid foten 63,5 cm.

Restaurerad/kompletterad. Ställvis slitage. Torrsprickor. Smärre färgbortfall. Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
810
9 242
842
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (37 bud)
19 aug 2019 16:45
810 EUR
19 aug 2019 16:45
790 EUR
19 aug 2019 16:42
770 EUR
19 aug 2019 16:42
750 EUR
19 aug 2019 16:41
710 EUR
19 aug 2019 16:41
690 EUR
19 aug 2019 16:39
670 EUR
19 aug 2019 16:39
650 EUR
19 aug 2019 16:39
620 EUR
19 aug 2019 16:39
600 EUR
19 aug 2019 16:38
520 EUR
19 aug 2019 16:38
500 EUR
19 aug 2019 16:38
385 EUR
19 aug 2019 16:38
365 EUR
19 aug 2019 16:37
295 EUR
19 aug 2019 15:31
275 EUR
17 aug 2019 14:01
270 EUR
17 aug 2019 14:01
250 EUR
17 aug 2019 14:01
240 EUR
17 aug 2019 14:01
220 EUR
17 aug 2019 14:01
195 EUR
17 aug 2019 14:01
185 EUR
17 aug 2019 12:16
135 EUR
17 aug 2019 12:16
125 EUR
16 aug 2019 7:05
110 EUR
16 aug 2019 7:05
100 EUR
16 aug 2019 7:05
95 EUR
16 aug 2019 7:05
90 EUR
15 aug 2019 21:59
80 EUR
15 aug 2019 21:59
75 EUR
15 aug 2019 21:57
70 EUR
15 aug 2019 21:57
65 EUR
14 aug 2019 20:30
55 EUR
14 aug 2019 20:30
50 EUR
14 aug 2019 20:29
40 EUR
14 aug 2019 20:29
35 EUR
13 aug 2019 23:03
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492