KISTA, barock, 1700-tal, på senare bentällning.

Ek. Smidda beslag.
Bredd 53, djup 36, höjd 37, med benställning 76 cm. Benställningens yttre mått 45 x60 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor. Repor. Slitage. Nyckel finns.

Klubbat pris
220
2 319
252
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (25 bud)
19 aug 2019 16:14
220 EUR
19 aug 2019 16:13
200 EUR
19 aug 2019 16:13
200 EUR
19 aug 2019 15:32
190 EUR
19 aug 2019 15:18
180 EUR
19 aug 2019 15:00
170 EUR
19 aug 2019 14:45
160 EUR
19 aug 2019 14:44
150 EUR
19 aug 2019 14:44
150 EUR
18 aug 2019 20:54
140 EUR
18 aug 2019 19:08
130 EUR
18 aug 2019 18:56
120 EUR
18 aug 2019 16:36
110 EUR
17 aug 2019 9:53
100 EUR
17 aug 2019 9:53
100 EUR
17 aug 2019 9:52
85 EUR
17 aug 2019 9:52
80 EUR
17 aug 2019 9:51
65 EUR
17 aug 2019 9:51
60 EUR
15 aug 2019 22:30
55 EUR
15 aug 2019 16:48
50 EUR
15 aug 2019 16:48
50 EUR
14 aug 2019 15:18
45 EUR
14 aug 2019 15:18
40 EUR
13 aug 2019 21:39
30 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492