ALLMOGEFÖREMÅL 2+3, Linbräden 2 st och 3 trä tallrikar 1800-tal

LINBRÄDE/ROCKBLAD samt trätallrikar. Längd 44 och 46 cm. diameter ca 19 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
160
1 813
167
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (13 bud)
19 aug 2019 15:32
160 EUR
19 aug 2019 15:32
150 EUR
18 aug 2019 16:09
130 EUR
18 aug 2019 16:09
120 EUR
18 aug 2019 16:07
110 EUR
18 aug 2019 16:07
100 EUR
18 aug 2019 16:06
90 EUR
18 aug 2019 16:06
85 EUR
18 aug 2019 16:06
75 EUR
18 aug 2019 16:06
70 EUR
18 aug 2019 8:22
55 EUR
18 aug 2019 8:22
50 EUR
14 aug 2019 20:31
30 EUR